Üretim Sürecimiz

Üretim Sürecimiz

Lunapark sektörü ve imalat sektöründeki tecrübelerimizi birleştirerek sürekli büyüyen ve sürekli kendini yenileyen bir firma olma gayretiyle çalışıyoruz. Bu yüzden tecrübelerimizi teknoloji ile birleştirerek her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyoruz.

Tüm ürünlerimizi, imalat öncesinde projelendirip üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Bu sektörde kabul görmüş lunapark takımlarının standart ölçülerinin yanı sıra istenildiği takdirde en, boy, yükseklik ya da oturum çapı gibi ölçüleri müşterilerimizin isteği üzerine değiştirebiliyoruz. Boyama ve renklendirmelerini yine müşterilerimizin istediği şekilde istenilen model ya da resmi bire bir işleyerek yapabiliyoruz.

Bir projeyi hayata geçirmeden önce, bilgisayar ortamında 3 boyutlu tasarım programları yardımıyla takımın simülasyonunu yapıp gerçekte nasıl bir makine ortaya çıkacağını önceden görüyoruz. Bu sayede bir yandan arzu ettiğimiz özellikteki lunapark takımını imal ederken diğer yandan imalat öncesinde ve sonrasında ya da tüm imalat süresince karşımıza çıkabilecek sorunları erkenden fark edip gideriyoruz. Bu sayede, mesleğinde tecrübeli ve kalifiye çalışanlarımızla birlikte tüm imalat sürecini kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Güzel görünümlü, sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü makineler imal etmek için gerekli tüm bilgi ve tecrübeye sahibiz. Şu anda olduğu gibi ileride de hiçbir zaman emeğimizi esirgemeden imalatımıza devam edeceğiz.